مدل مانتو برای نوروز 98 به همراه روش ست کردن

مدل مانتو برای نوروز 98 به همراه روش ست کردن
مدل مانتو عید 98 کاملا بلند و شیک + مانتو رنگ سال
از مدل مانتوهای زنانه و دخترانه عید 98 رونمایی شد، این مدل مانتوها بلند هستند و از روش های ست کردن آن ها میتوانید ایده بگیرید.

مدل مانتوهای عید نوروز 98

روپوش یا مانتو لباس گشادی است که روی لباس های دیگر پوشیده می شود. امروزه در ایران دارای کارکردهای مختلفی است. مدل مانتو، مدل مانتو مجلسی، مانتو مجلسی شاید مهم ترین کلید واژه هایی باشد که بسیاری از بانوان جستجو می کنند. تا بتوانند بهترین نوع لباس را برای خود انتخاب و در نهایت بپوشند. انتخاب لباس نامناسب و همچنین بعضا چاقی یا لاغری مفرط و یا کوتاهیی و بلندی قد باعث می شود که نتوانیم در جامعه حاضر شویم. که در این بخش ما شما را کمک می کنیم تا بهترین انتخاب را باتوجه به فرم بدنی خود داشته باشید و از جدیدترین مدل ها آشنا شوید.

هرسال با فرا رسیدن عید نوروز مدل مانتوهای خاصی مد و روانه بازار میشوند که با سلیقه خانم های جوان و امروزی بسیار هماهنگی دارند، از مدل مانتوهای نوروز 98 در این بخش از زرقلم رونمایی میشود که اگر دوست دارید با مانتوهای مد سال آشنا شوید با ما در ادامه همراه باشید البته ناگفته نماند این مدل مانتوها بلند هستند و برای خانم هایی که مانتوهای بلند میپسندند مناسب اند.

مانتو عید 98

مدل مانتو 2019 زنانه

مانتوهای عید 98 بلند هستند و طرح های مد روز و جدید دارند، مانتوهای جلوکوتاه و پشت بلند جز یکی از مدل مانتوهای جدید است که خانم های جوان مشتری اصلی آن ها هستند. همانطور که میدانید مانتوهای بلند را باید با کفش پاشنه بلند بپوشید، برای ست کردن رنگ لباس تان میتوانید از تصاویر زیر ایده بگیرید.

کیف و کفش تان حتما نباید یک رنگ باشند، میتوانید اگر تیپ تان آبی است میتوانید کیف آبی کمرنگ و کفش آبی کاربنی ست کنید این سبک ست کردن کیف و کفش طرفداران بیشتری دارد.

مانتو نوروز 98

مانتو نوروز 98 جلو کوتاه پشت بلند

 مانتو رنگ سال 98

مانتو بلند و ساده زنانه

مانتو مجلسی بلند

مانتو مجلسی بلند برای عید 98

مانتو بلند جدید

مانتو دخترانه بلند رنگ روشن حریر

تیپ عید 98

تیپ عید 98 زنانه و باکلاس

اگر جزو خانم های اهل مد هستید و دوست دارید تیپ های مختلف را امتحان کنید میتوانید مانتو بلند را باکتانی ست کنید، ست مانتو بلند و کتانی بین دختران جوان بیشتران طرفدار را دارد و استایل مد روزی به شما میدهد.

مانتو آبی کاربنی

مانتو آبی کاربنی مروارید دوزی شده

مانتو سال 98

مانتو مد سال 98

مانتو اسپرت

مانتو اسپرت دخترانه جوان پسند

مانتو مرجانی رنگ

مانتو مرجانی رنگ سال 2019

 

مدل مانتو عید 98 کاملا بلند و شیک + مانتو رنگ سال

منبع : بخش دنیای مد زرقلم/ ت /ث
0