با این برنامه غذایی ظرف یک هفته بدون ورزش لاغر شوید

با این برنامه غذایی ظرف یک هفته بدون ورزش لاغر شوید
برنامه غذایی لاغری بدون ورزش در 1 هفته!!
برای لاغری بدون ورزش و کاهش وزن سریع نیاز به توصیه های اصولی یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی دارید ، برنامه ای که ارائه شده لاغری در 7 روز را ثابت کرده است اما با مشورت پزشک.

چگونه کاهش وزن بدون ورزش کردن در یک هفته داشته باشیم

کاهش وزن برای بیشتر ما کار آسانی نیست و مستلزم مصرف کالری متعادل است.
مصرف کالری چیزی نیست در واقع به غذایی که میخوری بستگی دارد کالری صرف فعالیت و ورزش می شود.اگر شما توانایی این که راه های دیگر برای کاهش وزن امتحان کنید را ندارید و آرزو می کنید راهی آسان و جدید برای کاهش وزن پیدا کنید این متن را بخوانید.
اما در ادامه این بخش از زرقلم به نقل از boldsky قبل از این که برنامه کاهش وزن را شروع کنید با پزشک مشورت کنید رژیم های سخت ممکن است تأثیرات معکوس داشته باشد.
لاغری بدون ورزش

لاغری بدون ورزش با رژیم غذایی چربی سوز

رژیم غذایی لاغری بدون ورزش در 7 روز

روز اول : فقط میوه بخورید موز را انتخاب نکنید و از انگور و هندوانه تناول کنید و در طول روز 8-12لیوان آب بنوشید.
روز دوم : فقط از سبزیجات بخورید ، اگر نمی توانید سبزیجات خام بخورید از سبزیجات پخته استفاده کنید مثل سبزیجاتی:کاهو ،کلم ،بروکلی و 8 لیوان آب در طول روز بنوشید.
روز سوم : سبزیجات و میوه ها را با هم بخورید و به آن سیب زمینی و موز اضافه کنید و آب را هم به صورت معمول (8-6 لیوان) بنوشید.
روز چهارم: در این روز موز و شیر استفاده کنید چه مقدار موز و چه مقدار شیر؟ هشت عدد موز و سه لیوان شیر و وعده های غذایی را به سه بخش تقسیم کنید و آن را در طول سه وعده ی مختلف بخورید.
رژیم لاغری بدون ورزش

رژیم غذایی لاغری بدون ورزش کردن

روز پنجم:یک فنجان برنج پخته با 6 عدد گوجه فرنگی بخورید و مقدار زیادی آب بنوشید.
روز ششم: یک فنجان برنج و بعد از آن بقیه روز از سبزیجات استفاده کنید و میزان آبی که مصرف میکنید 12 لیوان باشد.
روز هفتم: یک فنجان برنج و میوه و سبزیجات را به انتخاب خود بخورید و 10 لیوان آب بنوشید در این هفت روز وزن کاهش پیدا می کند و سیستم گوارشی بهبود می یابد و پوست و موی درخشانی پیدا خواهی کرد.

برنامه غذایی لاغری بدون ورزش در 1 هفته!!

منبع : بخش ورزش زرقلم /ت.د
0