افراد خجالتی نگران خواستگاری نباشند چون ربات هایی ساخته شدند که به جای آنها این کار را میکنند!

افراد خجالتی نگران خواستگاری نباشند چون ربات هایی ساخته شدند که به جای آنها این کار را میکنند!
ربات هایی که به جای افراد خجالتی خواستگاری می کنند!
ربات های بسیار جالبی وجود دارد که می توانند به جای افرادی که خجالتی هستند و اعتماد به نفس ندارد، خواستگاری کند.

ربات هایی که به جای افراد خجالتی از فرد مورد علاقه شان خواستگاری می کنند

بر اساس این فرض که افراد در پیدا کردن شریک رمانتیک مشکل دارند و احتمالا از اعتماد به نفس و تجربه برخوردار نیستند تا به طور مناسب ارتباط برقرار کنند، اخیرا انجمن رباتیک توکیو میزبان جشنی است که شرکت کنندگان در آن ساکت در کنار میز روبروی یکدیگر نشسته اند در حالی که ربات های کوچک به جای آنها سخن می گفتند.

این رویداد عجیب و غریب در توکیو، ژاپن برگزار شد و توسط انجمن نوآوری محتوا ، که متخصص در توسعه ، رباتیک و سایر تکنولوژی ها بود، سازماندهی شد. در یک سری از ویدیوهای ارسال شده در یوتیوب، در این مسابقات بالقوه می توانید کنار یکدیگر بنشینید و به جای صحبت کردن، فقط بی سر و صدا رودروی چشمان روبات کوچکی قرار بگیرید که بین آنها قرار دارد. آنها فقط ساکت می نشینند در حالی که این دستیارهای رباتیک از یکدیگر سوال می پرسند و پاسخ می دهند براساس اطلاعاتی که قبل از ورود به سیستم مورد بررسی قرار گرفته اند از شرکت کنندگان 45 سوال بررسی شده پرسیده می شود.

مکالمه پروکسی بین مسابقات بالقوه حدود سه دقیقه طول کشید و در پایان، شرکت کنندگان تصمیم گرفتند که آیا آنها می خواهند با فردی که در جلوی آنها قرار دارد صحبت مستقیم داشته باشند یا خیر. بر طبق منابع خبری ژاپن، بسیاری از 28 مرد و زن که در این رویداد بسیار گره گشا منحصر به فرد شرکت کردند تحت تاثیر دستیاران روباتیک قرار گرفتند و گفتند از آنجا که روبات ها از طرف آنها سخن می گفتند، توانستند متمرکز به طرف مقابل گوش دهند.

خواستگاری جالب ربات

 ربات هایی که می توانند خواستگاری کنند 

یکی از شرکت کنندگان گفت:"این شخص به نظر فرد نرمالی نبود، اما با توجه به اطلاعات بدست آمده توسط روبات هایمان، توانستم ببینم که چیزهای مشترک زیادی داریم."

فرد دیگر گفت:"این آسان بود زیرا ربات هر چیزی را درباره من توضیح داد و من نباید در طول تعاملات متعدد چیزی بگویم."

ظاهرا، روبات ها این امکان را برای شرکت کنندگان فراهم کردند تا منافع و ویژگی های آنها را به مسابقات بالقوه خود ارائه دهد بدون این که به نظر رسد که خود محور یا کسل باشد. از سوی دیگر، روبات ها می توانند درصحبت کردن با افرادی که نماینده هستند، معذرت خواهی کنند.

"به خصوص در جامعه ژاپن، که در آن فروتنی همیشه فضیلت محسوب می شود و مردم همیشه از این واقعیت آگاهی دارند که چیزهایی که آنها دوست دارند، ممکن است از نظر دیگران کسل کننده و بی معنی باشند، بسیاری از مجردها تمایل دارند ربات داشته باشند تا بجایشان صحبت کند به خصوص در شرایطی مثل ابراز احساسات و درخواست ازدواج.

ربات های کوچکی که در این مراسم خواستگاری استفاده می شوند توسط شرکت رسانه های ژاپنی ​​با همکاری تکنولوژی غول پیکر ژاپن توسعه یافته اند. آنها گزارش دادند که تنها چهار زوج جدید را در این رویداد کمک کرده اند، بنابراین ما احتمالا آخرین آنها را ندیده ایم.

این روزها رومانتیک توسط پروکسی در ژاپن مرسوم است. فقط هفته گذشته ما در مورد یک سرویس منحصر به فرد که متشکل از اعتراف به خشونت های عاشقانه مشتریان است، نوشتیم و آنها را تجربه ی استرس زا برای داشتن آن را انجام دادیم.

 

ربات هایی که به جای افراد خجالتی خواستگاری می کنند!

منبع : بخش تکنولوژی زرقلم/ ت /م
0