نتیجه و خلاصه بازی استقلال و الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا + فیلم

نتیجه و خلاصه بازی استقلال و الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا + فیلم
نتیجه و فیلم بازی استقلال و الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا
نتیجه بازی امروز تیم های فوتبال استقلال و الدحیل در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2019 را در زرقلم مشاهده می نمایید.

بازی تیم استقلال و الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا

تیم فوتبال استقلال امروز در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان آسیا سال 2019، در نخستین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در ساعت 18:45 به مصاف تیم الدحیل قطر خواهد رفت. گفتنی است که تیم فوتبال استقلال در این بازی میهمان است و این بازی در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه برگزار می شود.

تیم استقلال در مقابل الدحیل 

وینفرد شفر، سرمربی استقلال برای این دیدار، تیمش را با ترکیب مهدی رحمتی، محمد دانشگر، پژمان منتظری، وریا غفوری، آرمین سهرابیان، امید نورافکن، آیاندا پاتوسی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و گادوین منشا راهی میدان می‌کند.

این دیدار در چارچوب گروه C رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود.

نتیجه بازی استقلال و الدحیل

 

ترکیب تیم استقلال و الدحیل 

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، محمد دانشگر، پژمان منتظری، وریا غفوری، آرمین سهرابیان، امید نورافکن، آیاندا پاتوسی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و گادوین منشا  - سرمربی: وینفرد شفر

ترکیب الدحیل: امین لکومته، مهدی بن‌عطیه، بسام هشام، احمد یاسر، لوییز مارتن، یوسف العربی، ناکاجیما، کریم بودیف، ادمیلسون، البریک و مراد ناجی - سرمربی: روی فاریا

داور: روشن ایرماتوف

کارت زرد: امید نورافکن، وریا غفوری

اخطار
امید نورافکن(27)، وریا غفوری(65) از استقلال

احمد یاسر(32)، بسام الراوی(34) از الدحیل

 

نتیجه بازی تیم استقلال و الدحیل

استقلال ایران 0 - الدحیل قطر 3

 

خلاصه بازی تیم استقلال و الدحیل

 

دقایق حساس: 

دقیقه 1: شوت بازیکن ژاپنی الدحیل را رحمتی به خوبی مهار کرد.

دقیقه 6: شوت بازیکن الدحیل از پشت محوطه جریمه استقلال بعد از برخورد با منتظری راهی کرنر شد.

دقیقه 15: ضربه ایستگاهی خطرناک بازیکنان الدحیل بعد از برخورد به مدافعان استقلال راهی کرنر شد.

دقیقه 23: ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه استقلال را رحمتی برگشت داد که در برگشت عطیه این توپ را در موقعیت آفساید وارد دروازه استقلال کرد.

دقیقه 31: ارسال از چپ بازیکنان استقلال روی دروازه الدحیل در موقعیتی خطرناک میرفت تا به پاتوسی برسد که در آخرین لحظه سرعت او برای رسیدن به توپ و سرزنی کافی نبود.

دقیقه 45: روی کار تیمی بازیکنان الدحیل و ارسال از چپ بازیکنان این تیم مقابل دروازه استقلال میرفت تا موقعیتی خطرناک برای این تیم به وجود بیاید که مدافعان استقلال توپ را برگشت دادند.

تساوی بدون گل در پایان نیمه نخست

دقیقه 48: پاس منشا برای فرشید باقری داخل محوطه جریمه این بازیکن را صاحب فرصت ایده آل گلزنی کرد اما شوت این بازیکن را گلر الدحیل راهی کرنر کرد.

دقیقه 52: کرنر ارسالی بازیکنان الدحیل با ضربه سر بن عطیه همراه بود که توپ از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

(گل اول الدحیل)دقیقه 55: کرنر ارسالی از چپ با ضربه سر بن عطیه تبدیل به گل اول الدحیل شد.

دقیقه 56: پاس پشت محوطه جریمه برای منشا او را در موقعیت ایده آل گلزنی قرار داد اما ضربه بی دقت این بازیکن را مدافعان الدحیل جمع کردند.

دقیقه 60: پاس شجاعیان برای فرشید اسماعیلی پشت محوطه جریمه با شوت این بازیکن همراه بود که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

(گل دوم الدحیل) دقیقه 72: پاس در عمق برای یوسف العربی در حالی که مدافعان استقلال جا ماندند او را در موقعیت تک به تک با رحمتی قرار داد تا ضربه این بازیکن تبدیل به گل دوم الدحیل شود.

دقیقه 85: ضربه ایستگاهی بسام الراوی به دست ایسما برخورد کرد و در ریباند هم شوت روی پای ناجی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

(گل سوم استقلال) دقیقه 91 : روی جا ماندن مدافعان استقلال این بار عفیف که تازه وارد زمین شده بود با رحمتی تک به تک شد و گل سوم تیمش را به ثمر رساند. 

 

فیلم خلاصه بازی الدحیل و استقلال

 

منبع : بخش خبری زرقلم /ک/م
0