روش حرفه ای کاهش سریع وزن در یک ماه

روش حرفه ای کاهش سریع وزن در یک ماه
کاهش سریع وزن در یک ماه
آیا می دانید با روش حرفه ای کاهش سریع وزن در یک ماه می توانید در 30 روز بیش از 8 کیلوگرم وزن کم کنید؟! در این مقاله این روش با دقت و ارائه کامل و دقیق راهکارها بررسی شده است. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

کاهش وزن در یک هفته با برنامه ای موثر برای لاغری

روش حرفه ای کاهش سریع وزن در یک ماه، روشی جدید و کاملا بدون خطر برای لاغری و کاهش وزن شماست. اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن بیشترین وزن را کم کنید، اگر می خواهید به سرعت به وزن ایده آل خود برسید و اگر می خواهید در عرض یک ماه تغییری باور نکردنی در خود ایجاد کنید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. بهترین روش برای لاغری در یک ماه را به شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید. 

بیشترین کاهش وزن در یک ماه

با این روش ها در یک ماه 8 کیلو وزن کم کنید

روش حرفه ای کاهش سریع وزن در یک ماه

در این مقاله می خواهیم درباره این موضوع با شما صحبت کنیم که چگونه در 30 روز بیش از 8 کیلو کم کنیم! شاید شما هم تا به حال در تبلیغات محصولات خاص و ویژه دیده باشید که گفته می شود در عرض یک ماه و تنها با مصرف یا استعمال یک محصول بیش از چندین کیلو وزن کم می کنید. 
از نظر علمی و با تحقیقات علمی انجام شده یک واقعیت وجود دارد و آن این است که تا میزان کالری مصرفی شما کم نشود و میزان تحرک شما بالا نرود، لاغری در یک ماه و بیش از چندین کیلوگرم رویایی بیش نیست. هر مکملی که برای لاغری تولید می شود باید یا اشتهای شما را کاهش دهد و یا باعث شود که شما فعالیت بیشتری داشته باشید و کالری بیشتری مصرف کنید. 

اما ما در این مقاله می خواهیم روش حرفه ای کاهش سریع وزن در یک ماه را به شما آموزش دهیم. در این روش شما با رعایت نکاتی ساده و مصرف برخی مواد غذایی خاص، می توانید تا بیش از 8 کیلو در 30 روز وزن کم کنید! در مورد جوابگویی روش نیز باید بدانید که بارها آزمون شده و جواب خود را پس داده است. 
 

کاهش وزن سریع در یک ماه

8 کیلو لاغری فقط در 30 روز

برنامه غذایی روش حرفه ای کاهش سریع وزن در یک ماه

شما برای رسیدن به این هدف و کاهش سریع وزن در یک ماه باید موارد گفته شده در زیر را به دقت رعایت کنید:

  1. صبح و پس از بیدار شدن از خواب، یک قاشق آبلیمو را در یک لیوان آب جوش حل کرده، خنک کنید و بنوشید. اگر تحمل بالایی دارید ویا مشکل زخم معده ندارید برای تاثیرگذاری بهتر می توانید نصف لیوان سرکه سیب به علاوه یک قاشق خاکشیر را جایگزین کنید.
  2. یک ساعت بعد از خوردن معجون اولیه، در وعده صبحانه فقط و فقط میوه بخورید، اگر می توانید مقدار میوه مصرفی خود را به 1 کیلوگرم برسانید.
  3. نیم ساعت تا یک ساعت قبل از وعده های نهار یا شام تا می توانید آب بنوشید.
  4. یک ربع قبل از خوردن غذا، کاسه ای پر از سبزیجات، کلم کاهو، خیار، گوجه، کرفس و... تهیه کرده و بخورید.
  5. به هیچ عنوان مصرف نان و برنج را به صفر نرسانید!!!! در وعده های خود یجز صبحانه به صورت محدود از این مواد غذایی نیز مصرف کنید.
  6. میان وعده فقط اجازه دارید میوه بخورید.
  7. بهتر است ساعت 11 شب خواب باشید و صبح 6 بیدار شوید. این مورد در تنظیم رژیم شما بسیار موثر است.
  8. مواد غذایی مانند شیرینی، شربت، پفک، قند، بستنی و هر موردی که یکی از بندهای بالا را نقض می کند و یا دارای چربی مصنوعی و شکر است را به کلی فراموش کنید. سعی کنید به جای غذاهای پرکالری مانند خورش های چرب، از غذاهای دارای فیبر بالا و سبزیجات و دانه های مغذی استفاده کنید.
  9. مورد آخر این که فراموش نکنید که هر روز باید حداقل بین 30 تا 45 دقیقه پیاده روی یا فعالیت ورزشی متوسط داشته باشید.

با رعایت نکات گفته شده قادر خواهید بود در روش کاهش سریع وزن در یک ماه، بیش از 8 کیلوگرم وزن کم کرده و در عرض 30 روز لاغر شوید. همچنین یادتان نرود که رژیم فوق، یک پاکسازی فوق العاده را بعد از یک ماه در بدن شما انجام می دهد.

0