همه چیز درباره کاشت دندان یا ایمپلنت + تصاویر

همه چیز درباره کاشت دندان یا ایمپلنت + تصاویر
ایمپلنت کاشت دندان , همه چیز درباره بریج دندانی خوب
پیش از مراجعه با دندانپزشک برای ایمپلنت کاشت دندان به سوالاتی که در مورد مزایا و معایب یا انواع و روش های انجام ایمپلنت دندان و هرنکته ی دیگر دارید با کمک این مطلب پاسخ خواهید داشت.

همه چیز درباره ایمپلنت یا کاشت دندان

گزینه ی ایمپلنت کاشت دندان امروزه به یکی از راهکارهای مطمئن برای رفع مشکلات جدی دندان است ، روشی برای رفع انواع مشکلات ظاهری و مقاومتی دندان ها که در سرتاسر جهان به صورت تخصصی و گسترده توسط بیماران انتخاب و توسط دندان پزشکان متخصص و البته حرفه ای انجام می شود. در این مطلب نگاهی اجمالی خواهیم داشت به روش انجام ایمپلنت و پاسخ به سوالات رایج دراین باره که اکثر مراجعه کنندگان قبل از رفتن به مطلب دندانپزشکی در ذهن خود دارند. 

ایمپلنت یا کاشت دندان چیست؟

ایمپلنت یا همان ایمپلنتولوژی حاصل آخرین تحقیقات و تکنولوژی های روز دنیا است. قرار دادن ایمپلنت دندان در فک، درمانی نه چندان سخت است که عارضه ای در بر ندارد. ایمپلنت دندانی همان نقش دندان های اصلی را تا پایان عمر برای بیمار ایفا می کند. از بین روش های مختلف جایگزینی ریشه دندان، ایمپلنت دندان جایگزینی کامل محسوب میشوند، چراکه هم ریشه و هم تاج دندان را شامل می شوند.ایمپلنت پین های باریکی هستند که از تیتانیوم خالص سازگار ساخته شده که درون استخوان فک گذاشته می شود.

ایمپلنت کاشت دندان 

نکاتی که باید برای ایمپلنت کاشت دندان خوب بدانید

 

انواع ایمپلنت و کاشت دندان

اولین چیزی که بیمار نیازمند به ایمپلنت به ذهنش متبادر میشود این است که کدامیک از انواع ایمپلنت بهتر است و گاها مبهوت از انواع ایمپلنت های دندانی موجود در بازار ( انواع ایمپلنت کره ای، آمریکایی ، ایمپلنتیوم ، ایمپلنت سوئیسی ، ایمپلنت sic و ... ) درمان خود را به تعویق می اندازد. غافل از اینکه غالب ایمپلنت ها خوبند به شرط آنکه توسط دندانپزشکی که کار را میداند انجام پذیرد. مهارت دندانپزشک در درمان ایمپلنت امری بس مهم و ضروری است.

 

مزایای استفاده از ایمپلنت و کاشت دندان

در یک طبقه بندی استاندارد می توان گفت ایمپلنت ها گزینه ی مناسبی هستند برای :

 اشخاصی که تمایل به داشتن دندانهایی بامشابهت خیلی نزدیک به دندانهای طبیعی دارند .

 افرادی که با دندان مصنوعی متحرک نمی توانند عمل جویدن را براحتی انجام دهند .

 کسانی که دندانهای خود را از دست داده اند و نمی خواهند دندان مصنوعی متحرک داشته باشند.

 کسانی که احتیاج به بریج (پروتز ثابت) دارند ولی نمی خواهند دندان های سالم مجاور جای خالی دندان از دست رفته شان آسیب ببیند یا تراشیده شود .

  

چه کسانی می توانند ایمپلنت کاشت دندان انجام دهند؟ در چه سنی؟

افرادی که به دلایل مختلف مثل پوسیدگی دندان، بیماری لثه، ضربه، شکستگی و تصادفات و... دندان های خود را از دست داده باشند.

اما در رابطه با سن مناسب برای انجام ایمپلنت دندانی باید گفت که ایمپلنت باید در سنی که رشد فکی و استخوانی فرد مورد نظر کامل شده باشد، انجام گیرد؛ در خانم ها از 16 و آقایان از 18 سال به بالا انجام عمل کاشت دندان مانعی ندارد، به همین دلیل به طور مثال برای نوجوان 12 ساله ای که دندان کرسی خود را، که بیش از سایر دندان ها در معرض پوسیدگی قرار دارد از دست می دهد، ایمپلنت توصیه نمی شود، بلکه باید با مراقبت و حفظ سلامت بافت های استخوانی و فکی و مدیریت فضا در آن ناحیه به دلیل تمایل دندان های اطراف به پرکردن آن، اجازه داد سن فرد به میزان مورد نظر رسیده و سپس ایمپلنت صورت بگیرد.

  ایمپلنت کاشت دندان

ایمپلنت کاشت دندان عالی دندان های جلو

عمر مفید بهترین نوع ایمپلنت کاشت دندان که توسط دندانپزشک متخصص انجام شده چقدر است؟

ایمپلنت قابلیت ماندگاری و بقا تا پایان عمر و در تمام طول زندگی را دارد. برخی از دندانپزشکان در این باره می گویند که بیمارانی داشته اند که تا 20 سال قبل این عمل را انجام داده اند و کماکان از آن دندان ایمپلنت شده استفاده کرده و مشکلی هم ندارند.

 

در چه مواردی از ایمپلنت کاشت دندان استفاده می شود؟

فاصله بین دندانهای جلو در اثر از دست رفتن یک دندان بطوری که دندانهای مجاور آن طبیعی باشند.

فاصله زیاد بین دندان ها در اثر از دست رفتن یک یا بیش از یک دندان بطوری که دندانهای مجاور آن طبیعی باشند.

زمانی که یک یا بیش از یک دندان از انتهای هر قوس دندانی از دست رفته باشد و تنها یک سمت، دندان طبیعی باشد.

زمانی که کلیه دندانهای یک یا هر دو فک از دست رفته باشد.

چنانچه تنها یک دندان از دست رفته باشد

ایمپلنت یا کاشت دندان جلو

یکی از مواردی که فرد حساسیت بیشتری برای داشتن دندانی با ظاهر طبیعی دارد ایمپلنت دندان جلو است ، چرا که در هنگام صحبت و لبخند بیشتر در معرض دید قرار می گیرد و از این رو مراجعه به یک متخصص حرفه ای لازم است.  برای پر کردن این فضای بی دندانی، از روشی به نام بریج (پل) استفاده می شود. در این درمان، نیاز به تراش دندان های مجاور ناحیه بی دندانی برای جایگزینی دندان است. نقطه ضعف این درمان، آسیب رسیدن به دو دندان سالم است که منجر به پوسیدگی آنها نیز می شود. علاوه بر آن به دلیل تحریک نشدن استخوان، تحلیل تدریجی استخوان نیز به وجود می آید.

ایمپلنت کاشت دندان

علل پس زدن ایمپلنت کاشت دندان

 این در حالی است که ایمپلنت دندان نه تنها به دندان های مجاور آسیب نمی رساند، بلکه کاشت ایمپلنت به دلیل تحریک استخوان ناحیه بی دندانی مانع از تحلیل استخوان می شود. هزینه ایمپلنت دندان جلو معادل قیمت ایمپلنت هر دندان دیگر می باشد و تفاوتی ندارد.

 

ایمپلنت و کاشت دندان چنانچه چند دندان از دست رفته باشد

برای پر کردن این نوع ناحیه بی دندانی، معمولا از پروتز متحرک استفاده می شود. پروتزهای متحرک با قلاب دور دندان قرار می گیرند. در این درمان با وجود اینکه نیازی به تراش دندان های مجاور نیست، اما سنگینی و فشار پایه ها به دندان های پایه منجر به لق شدن دندان های مجاور و در نتیجه پوسیدگی دندان ها می شود. در این مورد نیز می توان با کاشت ایمپلنت، علاوه بر حفظ زیبایی ظاهری، مانع آسیب رسیدن به دندان های سالم و استخوان فک شد.

 

 آیا ایمپلنت کاشت دندان پس میزند ؟

خیر، ایمپلنت دندانی بر خلاف انواع دیگر پیوندها ( قلب ،کلیه، ریه و... ) پس نمیزند چرا که تیتانیوم فلزی است که با محیط بدن کاملا سازگار است .

علل از دست دادن ایمپلنت کاشت دندان چیست؟

اما علل از دست دادن ایمپلنت شامل عواملی است مثل:

جراحی نامناسب

تروما ( آسیب و ضربه ) به ایمپلنت دندانی بلافاصله بعد از جراحی

پروتز نامناسب و عدم پخش صحیح نیرو

از همه مهمتر، عدم رعایت بهداشت دهان توسط بیمار

  

فواید ایمپلنت کاشت دندان نسبت به درمانهای دیگر جایگزینی دندان

دلیل این که اغلب ایمپلنت دندانی اولین انتخاب و درمان استاندارد جایگزین دندان از دست رفته است و به درمانهای دیگر ارجحیت دارد عبارتند از:

 از جهات زیادی مشابه دندان طبیعی و سالم عمل میکند.

 از استخوان تکیه گاه دندانها محافظت میشود.اگر فضای دندان از دست رفته خالی بماند یا جایگزین مناسبی برای آن استفاده نشود، مشکلاتی مانند تحلیل و کاهش استخوان فک ایجاد میشود. هنگامی که دیگر استخوان از سمت دندان طبیعی حمایت نمیشود، تخریب شده و سفتی و استقامت خود را از دست میدهد. ایمپلنت دندانی تنها جایگزین دندان طبیعی است که از استخوان محافظت کرده و تولید استخوان طبیعی را تحریک میکند و مانع تحلیل آن میشود.

یک ایمپلنت دندانی ثابت و محکم، طوری جایگزین دندان از دست رفته میشود که از نظر عملکرد، ظاهر و احساس برای بیمار مشابه دندان طبیعی است. گزینه های دیگر جایگزین دندان میتوانند منجر به تحلیل استخوان شده و در خوردن، صحبت کردن، زیبایی لبخند و فعالیتهای دیگر روزمره اختلال ایجاد نمایند.

راه حلی بلند مدت و ماندگار است. 

دندان مصنوعی و بریجهای دندانی مرسوم تنها پنج تا ده سال دوام دارند و در صورتی که مراقبت بسیار خوبی از آنها بشود بیش از ده سال دوام خواهند داشت اما پس از آن، زمان تعویض فرا میرسد و باید جایگزین شوند در صورتی که ایمپلنت دندانی اگر چه نیاز به تنظیمات دوره ای دارد اما در صورتی که به درستی از آن مراقبت شود میتواند تا آخر عمر دوام داشته باشد و هیچ نگرانی ایجاد نکند.

ظاهر صورت و لبخند به صورت طبیعی حفظ میشود.صورت بدون وجود دندانها کمی شل شده و لبها آویزان میشوند و چهره به نظر غمگین میرسد. با ایمپلنت ظاهر طبیعی صورت و لبخند حفظ میشود.

ایمپلنت کاشت دندان

انواع ایمپلنت کاشت دندان

 

نیاز به ظرفی برای نگه داشتن دندان مصنوعی وجود ندارد.

اگر از ایمپلنت دندانی به جای دندان مصنوعی استفاده کنید دیگر دندانتان برای همیشه در دهان خواهد بود و لازم نیست به دنبال جایی برای نگهداری دندان بگردید. دیگر لازم نیست نگران لغزیدن، لق شدن و افتادن دندان باشید. مسواک و نخ دندان در ایمپلنت دندانی دقیقا همانند دندان طبیعی استفاده میشود و لازم نیست دندان را خارج از دهان تمیز کنید.

از دندانهای سالم محافظت میکند.

در روش بریج، از دندانهای سالم دو طرف دندان از دست رفته به عنوان تکیه گاه برای ثابت کردن دندان مصنوعی استفاده میشود که این امر باعث میشود یک طرف یا هر دو طرف دندان از دست رفته، ساییده شود و در نتیجه دندانهای سالم اطراف دندان از دست رفته نیز صدمه می بینند. بنابراین در بریج دندانهای سالمی که باید از بریج پشتیبانی کرده و آن را نگه دارند خود به مرور زمان دچار مشکل میشوند اما در مورد ایمپلنت چنین نیست. ایمپلنت در استخوان فک جای دارد و کاری به دندانهای سالم اطراف ندارد. 

بعد از انجام ایمپلنت به راحتی صحبت میکنید.

دندان مصنوعی متحرک برای برخی افراد یک چالش همیشگی برای صحبت کردن است. با ایمپلنت دندانی عملکرد دهان و تکلم درست همانند دندان طبیعی می باشد.

 میتوانید غذاهای مورد علاقه تان را با خیال راحت بخورید.

غذاهای مورد علاقه خود را بدون نگرانی و با خیال راحت میتوانید مصرف کنید و از آنها لذت ببرید. ایمپلنت همانند دندان طبیعی راحت و محکم است و لازم نیست مانند دندان مصنوعی برای مصرف برخی غذاها نگران باشید یا احساس ناراحتی بکنید.

 دیگر دچار پوسیدگی تاج دندان نمیشوید.

در تاج مصنوعی ایمپلنت، پوسیدگی اتفاق نمی افتد اما باید طبق برنامه منظم به دندانپزشک مراجعه کنید و کار مراقبت و نظافت آن را هر روز به درستی انجام دهید تا لثه هایتان تمیز بماند، همانند زمانی که دندان طبیعی داشتید.

 نگران لغزیدن دندان نباشید.

دندان مصنوعی هنگام خندیدن، صحبت کردن، بوسیدن و غذا خوردن ممکن است از جای خود بلغزد و مجبور باشید دوباره آن را با دست در جای خود قرار دهید. ایمپلنت دندانی در جای خود ثابت است و به صورت طبیعی به استخوان فک جوش خورده است بنابراین هرگز لغزش و جا به جایی نخواهد داشت.

 ایمپلنت کاشت دندان

ایمپلنت کاشت دندان فوری

ایمپلنت کاشت دندان فوری چیست؟

 ایمپلنت فوری شیوه ای از درمان ایمپلنت است که در آن تاج موقتی اندکی پس از جایگذاری ایمپلنت در استخوان فک، روی ایمپلنت قرار میگیرد. این دندان جایگزین موقتی معمولا به دقت شکل داده میشود به طوری که در تماس با دندان سمت مقابل قرار نمیگیرد و صرفا برای زیبایی لبخند است تا زمانی که تاج دائمی جایگزین شود.

 ایمپلنتهای فوری میتوانند عملکردی نیز باشند به این معنی که در تماس با دندان مقابل قرار گرفته و برای خوردن نیز مورد استفاده قرار میگیرند. این ایمپلنتهای فوری عملکردی، زمانی استفاده میشوند که چند دندان وابسته به ایمپلنت در یک ردیف در جلوی دهان قرار دارند و توسط متصل کننده سختی مانند دندان مصنوعی به هم متصل میشوند. یک نمونه متداول از این حالت دندان مصنوعی 4 تایی قوس پایین است. این تکنیک همه ایمپلنتها را به یکدیگر متصل و قفل میکند تا در دوران جوش خوردن، در استخوان فک محکم قرار بگیرند. به این شیوه هر نیرویی که اعمال آن ممکن است باعث شود یک ایمپلنت تنها با شکست مواجه شود، در این حالت بین چند ایمپلنت تقسیم میشود و مشکلی ایجاد نمیکند.

 در هر دو حالت، بیمار در مدت زمانی که باید منتظر بماند تا ایمپلنت به استخوان جوش بخورد، از لبخندی با ظاهر طبیعی بهره میبرد. در حالی که ممکن است این گزینه به نظر خیلی جذاب برسد اما باید با فواید و خطرات بالقوه ایمپلنت فوری در مقایسه با روشهای مرسوم جایگذاری ایمپلنت آشنا شوید چرا که این تکنیک برای هر فردی مناسب نیست. مفهوم ایمپلنت فوری مفهوم جدیدی نیست و از دهه شصت میلادی که ایمپلنت مدرن دندان ارائه شد و در مراحل اولیه خود قرار داشت، مورد استفاده قرار میگرفت. اگر چه پیشرفت در فناوریهای تصویر برداری این عمل را بسیار موفقیت آمیزتر کرده است.

ایمپلنت دندان یک پست فلزی است که به عنوان ریشه دندان جایگزین عمل می کند. هنگامی که دندانپزشک خود را با جراحی ایمپلنت در استخوان فک قرار می دهد، استخوان جدید در اطراف ایمپلنت به صورت محکم در محل نگهداری می شود. ایمپلنت ها همچنین می توانند از ترمیم های دندانی مانند تاج و پل ها، مانند دندان های معمولی استفاده کنند. آنها حتی می توانند از پروتز کامل یا بخشی حمایت کنند و ثبات بیشتری در دهان ایجاد کنند.

دندانپزشکان ایمپلنت را در استخوان زیر لثه قرار می دهند، بنابراین معمولا در دهان قابل مشاهده نیستند. برای اتصال چیزهایی مانند تاج، پل ها و پروتزها، دندانپزشک شما مجبور است قطعه اتصال را به نام "abutments" نیز نصب کند. مفصل به ایمپلنت متصل می شود و ترمیم به انتهای آن متصل می شود.

اگرچه ایمپلنت های دندانی بسیار با دوام هستند و می توانند برای مدت طولانی عمل کنند (اغلب برای همیشه!)، شما هنوز هم می خواهید لکه های اطراف ترمیم ایمپلنت را تمیز و بدون باکتری نگه دارید. درست مانند اینکه شما می توانید دندان های طبیعی را به علت بیماری پریودنتال از بین ببرید، اگر دچار عفونت در اطراف آن هستید، دندانپزشک شما ممکن است نیاز به از بین بردن ایمپلنت داشته باشد.

تاج و دیگر ترمیم های ایمپلنت و پروتز اغلب از دندان های طبیعی قابل تشخیص نیستند. ایمپلنت و آستانه خود را هنگامی که دندانپزشک شما دندان جایگزین را جایگزین می کند، نامرئی می کند. ایمپلنت یک راه عالی برای بازسازی ظاهر و عملکرد اولیه دندان هایتان است.

چه زمانی نیاز به ایمپلنت دندان دارید؟

دندانپزشکان ایمپلنت را به عنوان لنگر برای دندان های مصنوعی قرار می دهند. اگر شما یک دندان استخراج کرده اید و می خواهید جایگزین آن را انتخاب کنید، باید انتخاب کنید. همانند دیگر گزینه های دندان مصنوعی، هرگز نیازی به ایمپلنت دندانی نخواهید داشت، اما جایگزین مناسب دیگری برای روش های دیگر است.

وقتی میخواهید یک دندان مصنوعی جایگزین یک دزدی کنید، از دندانپزشک خود در مورد ایمپلنتهای دندانی بپرسید. بیماری لثه، بهداشت دهان و دندان ضعیف و سیگار کشیدن ممکن است بر توانایی شما برای نامزد شدن در ایمپلنت های دندانی تأثیر بگذارد. متاسفانه، تعداد کمی از بیمه گران دندان مصنوعی را پوشش می دهند. در صورتی که ایمپلنت های دندانی یا حتی بخشی از آنها را پوشش دهد، از بیمه گر دندان خود بپرسید.

چرا باید ایمپلنت را انتخاب کنم؟

ایمپلنت های دندانی برای همه نیستند، اما آنها دارای مزایای مشخصی نسبت به سایر گزینه های جایگزینی دندان هستند. پس از بهبودی، ایمپلنتها به استخوان شما متصل می شوند، بنابراین اغلب از سایر گزینه های جایگزین، از جمله پل ها، دوام بیشتری دارند.

ایمپلنت دندان نیازی به استفاده از دندان های سالم برای حمایت از دندان جایگزین نیست. برای نصب یک پل دندان، دندان ها در هر دو طرف فضا باید با یک مته دندانپزشکی اندازه گیری شوند. اگر این دندان ها در غیر این صورت سالم باشند و بدون نیاز به خودشان بازگردانده شوند، احتمالا بهتر است که یک ایمپلنت و تاج کاسه ایمپلنت به جای آن داشته باشیم. ایمپلنت ها به سادگی در فضایی که دندان قدیمی آن قرار دارد مناسب می شوند. ایمپلنت ها سلامتی و عملکرد منظم دندان های دیگر را در دهان قطع نمی کنند. روش دیگر جایگزینی دندان ها می تواند باشد.

اگر شما نیاز به یک دندان مصنوعی دارید، باید ایمپلنت های دندانی را در نظر بگیرید:

مهم نیست که برای یک گزینه درمان مناسبتر، هزینه بیشتری بپردازید
میخواهید چیزی که به آسانی به عنوان یک دندان طبیعی برای حفظ و تمیز نگه داشتنش باشد
می خواهید لبخند طبیعی خود را تا آنجا که ممکن است بازگردانید
نمیخواهید دندانهای دیگر را در دهان تان تمرین کنید یا آنها را کاهش دهید
آیا می خواهید جایگزین دندان / دندان تا حد ممکن محکم باشد
اگر شما علاقه مند به ایمپلنت های دندانی هستید، در طول ملاقات بعدی خود دندانپزشک خود را در مورد آنها بپرسید. آنها قادر به گفتن همه چیزهایی هستند که شما نیاز دارید که درباره ایمپلنتها بدانید و اینکه آیا آنها برای شما مناسب هستند.

چگونه دندانپزشکان ایمپلنت را انجام می دهند؟

قرار دادن ایمپلنت دندان یک روش جراحی است که در آن دندانپزشک یک سوراخ در لثه ها و یک سوراخ در استخوان که شبیه یک سوکت دندان است، ایجاد می کند. فرایند خاص می تواند بر اساس عوامل بسیاری متفاوت باشد، اما در کل ما این مراحل را دنبال می کنیم:

1. اول، شما باید برای یک معاینه بسیار جامع وارد شوید. در طی این امتحان، ما اشعه ایکس را می گیریم و فضایی را می بینیم که در آن ایمپلنت دندان را دوست دارید. این اطلاعات به ما در تعیین اینکه آیا استخوان استخوان شما میتواند ایمپلنت دندانی را پشتیبانی کند، کمک خواهد کرد. اگر ما تعیین می کنیم که ایمپلنت یک گزینه خوب برای شماست، ما در این زمان قرار ملاقات قرار دادن ایمپلنت را برنامه ریزی می کنیم.

2. در طول انتصاب، از بیهوشی موضعی برای خنثی کردن منطقه ای که ایمپلنت دندانی را قرار می دهیم استفاده می کنیم. اکثر بیماران گزارش می کنند که بعد از جراحی قرار دادن ایمپلنت، بعد از استخراج، ناراحت کننده نیست.

3. پس از اینکه منطقه آماده است، قرار دادن ایمپلنت شروع می شود. دندانپزشک از راهنمایی آماده شده پس از قرار ملاقات اولیه خود برای اطمینان از ایمپلنت دقیق و ایمن استفاده می کند. اول، ما در لثه ها برش می دهیم و موقتا آنها را دور می اندازیم تا فک بالا را قرار دهند.

4. دندانپزشک با استفاده از مته های جراحی با دقت بالا برای ایجاد یک سوراخ خلبان در استخوان فک

5. پس از حفاری سوراخ های خلبان، دندانپزشک ایمپلنت را با پیچاندن آن به محل با یک آچار گشتاور وارد می کند. گشتاور بسیار دقت و پایدار برای جلوگیری از آسیب رساندن به استخوان اطراف استفاده می شود.

6. در این مرحله، دندانپزشک یک "پوشش پیچ" موقت را در بالای بازوی آستانه قرار می دهد. ما نمی توانیم دندان مصنوعی خود را تا زمانی که استخوان بهبود می یابد و فیوز - یا "osseointegrates" - با ایمپلنت قرار داده است. در بسیاری از موارد با یک دندان تک، ما می توانیم یک وسیله کوچک و موقت دهانی ساخته شده داشته باشیم که دارای یک دندان نادرست است. فکر کنید یک نگهدارنده ارتودنسی با یک دندان جایگزین برای پر کردن فاصله. لازم است که چند ماه طول می کشد تا osseointegration رخ دهد.

7. هنگامی که ایمپلنت به طور کامل با جوشان متصل می شود، می توانیم انتهای آن را بکشیم. پس از قرار دادن مفاصل، ما مجبوریم دو یا سه هفته دیگر برای لثه ها برای پیش بردن آن از بین ببریم.

8. پس از بهبودی لثه، برداشت های دهان و دندان خود را ایجاد می کنیم. ما از این برداشت ها برای ساخت دندان مصنوعی یا دندان مصنوعی استفاده می کنیم.

9. بعد از تایید دوباره که جوش و لثه ها به اندازه کافی سالم هستند، دندانپزشک دندان مصنوعی را نصب می کند. هنگامی که این روش به پایان رسید، دندان مصنوعی معمولا از یک دندان طبیعی غیر قابل تشخیص است.

10. در نهایت، ما می خواهیم یک هفته پس از دریافت بازسازی ایمپلنت، یک بررسی بعد از عمل را با شما انجام دهیم. در طول این بررسی، ما بررسی می کنیم که مطمئن نیستید که عوارضی را تجربه کرده اید و با بازسازی ایمپلنت راضی هستید.

 

اگر بخواهم ایمپلنت کنم، چه وقت باید به دندانپزشک مراجعه کنم؟

بلافاصله! ما می توانیم شروع به ارزیابی شما برای ایمپلنت های دندانی در اوایل بررسی بعدی خود کنیم. فقط بعد از امتحان، دندانپزشک یا بهداشت دهان خود را در مورد ایمپلنت بپرسید. ما قادر خواهیم بود تا تمام اطلاعاتی را که شما نیاز دارید در مورد ایمپلنت های دندانی برای شما مناسب بدانیم.

اگر میخواهید درباره ایمپلنتهای دندانی بیشتر بدانید، قرار ملاقات را تعیین کنید یا امروز در طول ساعات کاری مشغول به کار شوید. تیم متخصص ما می تواند شما را از طریق کل فرایند، از ارزیابی به عمل جراحی و فراتر از آن دور کند. هنگامی که به سلامت دندانپزشکی شما می رسد، هیچ وقت نمی تواند صبر کند. تماس بگیرید یا از ImmediaDent بازدید کنید!

0