تبریک پرویز پرستویی برای تولد ناصر ملک مطیعی

تبریک پرویز پرستویی برای تولد ناصر ملک مطیعی
تبریک ویژه پرویز پرستویی برای تولد ناصر ملک مطیعی
پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی تولد ناصر ملک مطیعی بازیگر فقید کشورمان را تبریک گفت.

پرویز پرستویی تولد ناصر ملک مطیعی را تبریک گفت

در 8 فروردین 1309 ناصر ملک مطیعی یکی از بازیگران پیشکسوت سینمای کشورمان چشم به جهان گشود. امروز تولد این بازیگر توانای ایران است به همین مناسبت پرویز پرستویی دیگر بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون با نوشتن پستی در صفحه اینستاگرام خود سالروز تولد ناصر ملک مطیعی بازیگر فقید سینمای ایران را تبریک گفت.

پست پرویز پرستویی برای تولد ناصر ملک مطیعی

آقای پرستویی که در این پست عکسی از مرحوم ناصر ملک مطیعی که همراه با پسرش ایستاده را منتشر کرد و در کپش پست خود سالروز تولد این بازیگر فقید را تبریک گفت

ناصر ملک مطیعی و پسرش

ناصر ملک مطیعی و پسرش امیرعلی

پرویز پرستویی با انتشار این عکس نوشت : امروز زادروز ناصرخان ملک مطیعی است. روحش شاد و یادش گرامی ( ناصرخان کنار پسرش امیرعلی ).

ناصر ملک مطیعی و پسرش

ناصر ملک مطیعی در کنار پسرش امیرعلی

ناصر ملک مطیعی بازیگر و کارگردان سینمای پیش از انقلاب 8 فروردین 1309 در تهران متولد شد.

ملک مطیعی پس از انقلاب و تغییر چارچوب‌های حاکم بر سینمای ایران، همچون محمدعلی فردین و بهروز وثوقی، و خیلی از بازیگران توانای قبل از انقلاب جایی در سینمای پس از انقلاب نداشت و زمینهٔ ادامهٔ فعالیت هنری او فراهم نشد. ملک‌مطیعی، پس از انقلاب و تا زمان مرگش، در مشاغلی همچون شیرینی‌فروشی و مشاور املاک فعالیت داشت. او پس از انقلاب فقط در دو فیلم بازی کرد . در سال ۱۳۶۱ در فیلم سینمایی برزخی ها و در فیلم نقش نگار در سال ۱۳۹۲ ایفای نقش کرد.

ناصر ملک مطیعی و مهران مدیری

ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی مهران مدیری

ناصر ملک مطیعی بعد از سالها دوری از سینما در سال 1392 در فیلم نقش نگار به کارگردانی علی عطشانی به ایفای نقش پرداخت.

ملک مطیعی دوران پس از انقلاب را دوران سختی برای خود توصیف کرده بود زیرا پس از انقلاب نتوانسته بود در حرفه ایی که به آن علاقه داشت فعالیت کند و پس از انقلاب در انزوای هنری بود

منبع : بخش فرهنگ زرقلم /ب.ب
0