وضعیت هوای مازندران در سیزده بدر

وضعیت هوای مازندران در سیزده بدر
گزارش آب و هوای شهرهای مازندران در سیزده فروردین ۹۸
گزارش سازمان هواشناسی کشور از وضعیت آب و هوای استان مازندران در روز سیزده بدر ۹۸ را در زرقلم بخوانید.

وضعیت آب و هوای استان مازندران در سیزده بدر ۹۸

ایسنا: توسعه و پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی مازندران گفت: در روز ۱۳ فروردین آسمان استان نیمه ابری تا ابری خواهد بود و استان با بارش پراکنده به تدریج با کاهش ناپایداری و افزایش دما رو به رو می‌شود.

احمد اسدی در گفت‌وگو با ایسنا مازندران با اشاره به پیش‌بینی وضع آب و هوای مازندران، اظهار کرد: بر اساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان مازندران، امروز شنبه آسمان استان صاف تا نیمه ابری و از اواخر روز همراه با بارش پراکنده و وزش باد خواهد بود.

وی تصریح کرد: در روز یکشنبه مناطق ساحلی و جلگه‌ای ابری همراه با کاهش دما، بارش باران و وزش باد پیش بینی می‌شود و در ارتفاعات استان نیز هوا ابری همراه با کاهش دما بارش پراکنده از شب همراه با بارش برف و باران و وزش باد است.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران همچنین افزود: در روز دوشنبه ۱۲ فروردین، آسمان استان ابری همراه با بارندگی در ارتفاعات، بارش باران و برف کاهش نسبی دما و وزش باد گاهی نسبتاً شدید خواهد بود.

اسدی گفت: در روز ۱۳ فروردین آسمان استان نیمه ابری تا ابری با بارش پراکنده و به تدریج با کاهش ناپایداری و افزایش دما رو به رو خواهیم بود.


انتهای پیام

0