صدای فرا زمینی "دیماش" خواننده قزاقستانی + بیوگرافی دیماش

 دین‌مخمد قاناتولی قودای‌برگن که با نام دیماش قودای‌برگن شناخته می‌شود، خواننده اهل قزاقستان است. او در یک برنامه استعداد یابی با صدایش همه را شوکه کرد!

صدای عجیب دیماش خواننده قزاقستانی همه را شوکه کرد

وسعت صدای عجیب "دیماش" خواننده قزاقستانی که لقب "فرازمینی" را گرفته ، کارشناسان صدا معتقدند از هر یک میلیارد نفر فقط یک نفر ممکن است حنجره اش چنین توانایی را داشته باشد.

دیماش این آهنگ را در برنامه استعداد یابی اجرا کرده است یکی از داوران این برنامه از ذوق گریه کرد.

بیوگرافی دیماش قودای‌برگن

پدر و مادر او هر دو، از هنرمندان محبوب قزاقستان هستند. صدای او از نوع «تنور کُنترآلتو» است و در سال ۲۰۱۵ میلادی برندهٔ «جشنوارهٔ بین‌اللملی هنر» در شهر ویتبسک بلاروس شد. در همان سال، لقب رسمی «هنرمند محبوب» را در قزاقستان از آنِ خود کرد و «دیپلم افتخار ریاست جمهوری قزاقستان» را از دستان رئیس جمهور این کشور، بابت نقش سازنده‌اش در وحدت و همدلی ملت قزاقستان دریافت داشت.
هرچند Kudaibergen ویدیویی ارائه داد، تصمیم گرفت کاری متفاوت در موسیقی معاصر انجام دهد و عناصر کلاسیک و موسیقی سنتی قزاق را با موسیقی پاپ ترکیب کند. Kudaibergen به نام مایکل جکسون، Ermek Serkebaev، سلین دیون، لارا فابیان، لوچیانو پاواروتی و آندریا بوچلی به عنوان تأثیرات موسیقی نامگذاری شده است. و چندین بار اظهار داشت که به عنوان یک خواننده قصد دارد قزاقستان را به جهان معرفی کند. 

زندگی شخصی دیماش

دینوشهام ("دیماش") کاناتولی کوودیببرگ در 24 مه 1994 به کانات کوودایبرگنوئی آیتبایف (قزاقستان: Қанад Құдайбергенұлы Айтбаев) و سوتلانا آیتباایوا (قزاقستان: Светлана Айтбаева) متولد شد.  پدر او، کانات آیتبایف، پیشتر اداره توسعه فرهنگی منطقه آکتوبا را رهبری کرده بود. مادر او، سوتلانا آیتبایوا، یک خواننده سوتین در انجمن فیلادارن آکتوب است عضو کمیته دائمی توسعه اجتماعی و فرهنگی (معاون ماسلیخات منطقه آکتوبو) و مدیر هنری استودیو کودکان Saz در منطقه آکتوب هر دو والد دیماش توسط مقامات قزاقستان به عنوان هنرمندان موسیقی معتبر اهدا شد. دیماش دارای یک خواهر کوچکتر، رائاشان، و برادر کوچکتر، ابیلمنسور (منصور)

دیماش در یک خانواده موسیقی متقابل به ارمغان آورد و پدربزرگ و مادربزرگش که با او و پدر و مادرش زندگی می کردند، نقش مهمی در تربیت او داشتند که به دنبال آداب سفری قزاقستان بود. ادر بزرگ او، میوا نیزمتوتینووا، معلم بازنشسته جغرافیا و زیست شناسی است، همچنین وقتی جوان بود، آواز خواند. پدربزرگش، کوادایبرگن آیتبایف، بازیکن دروازه است. والدین دیماش تاکید کرد که اهمیت سخن گفتن به زبان قزاق خوب و بازی آلات موسیقی سنتی مانند dombra [16] با رشد در این محیط موسیقی و فرهنگی، او با موسیقی از سن جوان مجذوب شد. والدین دیماش به طور منظم در کنسرت اجرا می شوند، و پدربزرگ و مادربزرگ او را به تماشای او بردند. مادرش بعدا یادآور شد: "دیماش همیشه عاشق صحنه بوده است. من قبل از اینکه از تماشاگر تشکر کردیم، در انتهای کار به یاد می آوریم، دیماش از جایی که با پدربزرگ و مادربزرگش در تماشا نشسته بود.

دیماش در سن کودکی شروع به کار کرد، در طول دوران کودکی، آواز خواندن و پیانو را در مراکز و مسابقات مختلف اجرا کرد. اولین نمایش او در صحنه، به عنوان یک هنرمند، در سن دو سالگی نقش کوچکی در تولید تئاتر محلی داشت. در خانه دیماش علاقه مند به ابزار موسیقی بود، و پدر و مادرش متوجه شد که او دارای زمین مطلق است.  در سن پنج سالگی، او شروع به خواندن پیانو و آواز در استودیو کالج کالج محلی در حالی که همراه با مادربزرگش، دیماش برای اولین بار در سن همان سال، در سن پنج سالگی اجرا کرد. او قدردانی نخستین معلمان و مادربزرگش را که روزانه به رغم درد پای خود به درسهایش دست یافت، قدردانی کرد. در سن شش سال، در سال 2000، او موفق به پیانو ملی Aynalayin

تحصیلات دیماش

در سن پنج سالگی، دیماش شروع به گرفتن درس پیانو و آواز در استودیوی کودکان کالج موسیقی Akhtoet Zhubanov  او بعدها در آکوتو، دبیرستان 32 شد.  Kudaibergen کلاس استاد موسیقی برادوی را در سال 2009 تکمیل کرد. [30] در سال 2014 او در موسیقی کلاسیک از گروه موسیقی دانشگاه K. Zhubanov در Aktobe فارغ التحصیل شد  و تحصیلات خود را در موسیقی معاصر (جاز و پاپ) در دانشگاه ملی قزاقستان در آستانه آغاز کرد و در 27 ژوئن 2018 با عمده در آواز.  او در حال حاضر با کارشناسی ارشد خود در زمینه Composing، با دانشگاه است. 

اطلاعات پس‌زمینه
نام شناسنامه‌ای دین‌مخمد قاناتولی قودای‌برگن
نام(های) دیگر دیماش (Димаш)
زادگاه ۲۴ مهٔ ۱۹۹۴ ‏(۲۴ سال)
آق‌تپه، قزاقستان[۱]
خاستگاه قزاقستان قزاق
سبک ملل، الکترونیک، فولکلور، پاپ
حرفه‌(ها) خواننده
سازها دومبرا، پیانو، درامز
سال‌های فعالیت ۲۰۱۷
منبع : بخش سرگرمی زرقلم /ک/ک
0