مرد هندی بعد از رای دادن انگشتش را قطع کرد!

مرد هندی بعد از رای دادن انگشتش را قطع کرد!
کار دیوانه وار مرد بی سواد بعد از اشتباه در دادن رای
مردی به دلیل بی سوادی باید به روشی خاص رای خود را در انتخابات اعلام می کرد اما در اشتباهی کوچک رای او اشتباه شد. مرد هندی به این اشتباه واکنشی دیوانه وار داشت.

مرد بی سواد انگشتش را قطع کرد

مردی هندی پس از اینکه در بزرگ ترین انتخابات عمومی دنیا به طور تصادفی به شخص اشتباهی رای داد، انگشت خود را قطع کرد.

در بسیاری از کشورها روشی برای رای دادن افراد بی سواد در نظر گرفته شده است که به وسیله ی آن می توانند از رای خود مطمئن شوند و به شخص مورد نظرشن رای دهند اما اگر اشتباه شد چه ؟ یعنی فرد بی سواد اشتباه رای داد چه ؟ هرچه پاسخ این سوال باشد مطمئنا چنین که در بخش سرگرمی زرقلم می خوانید نخواهد بود.

مردی که انگشت خود را قطع کرد 

رای گیری در هند با جوهری کردن و چاپ زدن یک انگشت در برگه انتخابات انجام می شود، که نماد کمک به رای دهندگان بی سواد است. برگه رای در انتخابات هند توسط رای دهندگانی که انگشت خود را روی برگه در کنار شخص مورد نظرشان قرار می دهند، جوهری می شود که هر یک از آن ها به عنوان نماد، برای جا دادن کسانی است که قادر به خواندن و نوشتن نیستند اما "پاوان کومار" 25 ساله که تصویرش را در بخش سرگرمی زرقلم مشاهده می کنید بطور تصادفی به حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) در ایالت شمالی اوتار پرادش رای داد.

 قطع شدن انگشت مرد

مردی که انگشت خود را به دلیل باورنکردنی قطع کرد 

طبق گزارش بی بی سی، او قصد داشت تا به حزب باهوجان سامای (BSP) را که نماینده منافع دالیت ها یا گروهی است، رای دهد. فیل نماد BSP است، در حالی که نماد BJP گل نیلوفر آبی است.

او گفت:" من می خواستم به فیل رای بدهم، اما به اشتباه به گل رای دادم." "کومار" که از اشتباه خود خشمگین بود به خانه بازگشت و انگشتش را با ساطور قطع کرد. روزنامه هیندوستان گزارش داد که او به بیمارستان برده شده است، اما به زودی پس از درمان مرخص می شود.

کار دیوانه وار مرد بی سواد بعد از اشتباه در دادن رای

منبع : بخش سرگرمی زرقلم /ب/ت
0